free html templates
Estetisyenlik Kursu

HAKKIMIZDA

2003 yılında estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı alanında nitelikli eleman yetiştirmek amacıyla Özel Özbilgem Estetisyenlik ve Meslek Edindirme Kursu adı altında kurulmuş olan kurumumuz bugüne kadar sektöre alanında iyi bir eğitim almış sayısız eleman kazandırmıştır.

2010 yılında el değiştiren kurumumuz, eğitim seviyesini yükseltmiş, kurs kategorilerini çoğaltmış ve eğitici kalitesini de en üst seviyeye ulaştırmıştır.

Son olarak 2011 yılında isim değişikliğine giden kurumumuz, şuan Özel Dila Estetisyenlik ve Meslek Edindirme Kursu adı altında Ankara’da kendi alanında en yüksek öğrenci kapasitesi ile eğitim hizmetlerine devam etmektedir.

Kurumumuzda herbiri alanlarında uzman 6 eğitici görev almaktadır. Kurs süresince düzenlenen çeşitli seminerlerle işyeri açmak isteyen öğrencilerimize kozmetik cihaz ve ürün eğitimi desteği verilmekte, çalışmak isteyen öğrencilerimize staj ve işe yerleştirme desteği sağlanmaktadır.

Kursumuz bu güne kadar sektörün öncü güzellik ve kuaför salonlarına, güzellik merkezlerine, rehabilitasyon merkezlerine, wellnes ve spa merkezlerine, kozmetik ve dermokozmetik ürün satışı yapan şirketlere mesleki bilgi ve donanımı yüksek, yeniliklere ve sektörel gelişimlere açık estetisyenler - masör ve masözler - kuaförler yetiştirmektedir.

Yaklaşık %72’lik istihdam oranı ile bugüne dek mezun ettiğimiz kursiyer sayısını göz önünde bulundurursak sektöre ve ülke ekonomisine kazandırdığı değerler ile kursumuz; alanında en önemli eğitim kurumlarından biri haline gelmiştir.

Eğitim Kadromuz

Yiğit Özgüler - Dila Estetisyenlik Kursu Kurucu Müdür

Yiğit ÖZGÜLER

Kurucu Müdür
Berna Yaşbek Özgüler - Dila Estetisyenlik Kursu Usta Öğretici

Berna YAŞBEK ÖZGÜLER

Usta Öğretici / Eğitim Koordinatörü
Tamer Sökmen - Dila Estetisyenlik Kursu Eğitim Koordinatörü

M. Tamer SÖKMEN

Eğitim Koordinatörü
Fatoş Arayi - Dila Estetisyenlik Kursu Usta Öğretici

Fatoş ARAYİ

Usta Öğretici
Sevil Sadıç Seyfeli - Dila Estetisyenlik Kursu Usta Öğretici

Sevil SADIÇ SEYFELİ

Usta Öğretici
Öznur Havva Yılmazoğlu - Dila Estetisyenlik Kursu Usta Öğretici

Öznur Havva YILMAZOĞLU

Usta Öğretici
Elif Sökmen - Dila Estetisyenlik Kursu Usta Öğretici

Elif SÖKMEN

Usta Öğretici